Sjednejte si schůzku

 

 

Martin Howes-Anglický Montessori učitel

Narodil jsem se v Johannesburgu v Jižní Africe a vyrostl jsem v Durbanu v Jižní Africe. Učím 20 let, z toho 8 let jako učitel základní školy. Učil jsem ve třídách nižších i vyšších ročníků základní školy. Rád učím, nejen ve třídě. Věřím, že vnější prostředí má studentům co nabídnout. Mám vášeň pro přírodu, čtení, cestování, návštěvy muzeí a poznávání a objevování nových věcí. Jsem nadšen, že se mohu připojit k týmu na Mezinárodní škole Montessori v Olomouci.

 

Mgr. Irena Kočí- Česká učitelka, třídní učitelka

Vystudovala jsem Učitelství pro první stupeň ZŠ, v roce 2019 jsem absolvovala program DVPP pod záštitou Montessori ČR

 

Mgr. Lenka Petrová – učitelka českého jazyka  

Vystudovala jsem Učitelství pro 2. stupeň ZŠ, obory anglický jazyk – český jazyk, na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jsem rovněž vyškolený Montessori asistent pro věk 6 – 12. 

 

Mgr. Kateřina Felkelová – učitelka matematiky a zeměpisu na 2. stupni

Jsem absolventkou oboru Matematika a Geografie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již při studiu učitelství jsem si uvědomila, že alternativní cesta vzdělávání je ta správná volba. Proto jsem velmi vděčná za možnost pracovat právě v Mezinárodní Montessori škole v Olomouci.
Ve svém volném čase nejraději trávím čas na procházce se svým psem. Mám ráda vše, kde mohu rozvíjet kreativitu. Atˇ už se jedná o pečení, tvoření nebo kreslení. Mou velkou inspirací jsou životní styly skandinávských zemí.

 

RNDr. Jana Soukupová, Ph.D. – učitelka přírodovědných předmětů 2. stupně

Jsem absolventkou přírodovědecké a filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Mám téměř desetiletou zkušenost se vzděláváním studentů věkové skupiny 10 – 14 let na poli přírodních věd v anglickém jazyce. Ráda rozšiřuji jejich obzory a přírodní vědy, které jsou standardně vyučovány v českých školách separátně, vzájemně propojuji, aby si studenti uvědomili, že všechno se vším souvisí. Zároveň se snažím o to, aby byly získané poznatky na poli fyziky, chemie a biologie pochopeny v kontextu každodenního života.

 

Petra Sochorová – kroužek šachu

Jsem lektorka kurzů pro děti, absolventka anglistiky a germanistiky na UP v Olomouci a mezinárodní mistryně v šachu. Šachy hraji už od svých pěti let, nyní jsou pro mě už spíše koníčkem, ale v minulosti jsem pravidelně reprezentovala ČR na nejrůznějších soutěžích včetně juniorských ME a MS a soutěžích družstev. Zde ve škole vedu šachový kroužek již třetím rokem.

 

Kontakt

Mezinárodní Montessori škola Olomouc, z.ú.
Vídeňská 5, 779 00 Olomouc
e-mail: info@montessoriolomouc.cz
tel.: +420 603 446 097